david-na-hristi-2

Golf Coach & Mentor, člen European Tour.
Vítěz World Cup, Irish Open a Indian Open.

Na nejprestižnější evropské scéně European Tour strávil 15 let, odehrál přes 370 turnajů. A nejen to, také zvítězil! Na Irish Open v  roce 1998 porazil v play-off slavného Skota Colina Montgomerieho.

V téže sezóně se zároveň vyšplhal nejvýše v oficiálním finančním žebříčku, když skončil devatenáctý v Evropě a v tomto roce patří mezi sto nejlepších hráčů golfu světa.

Navíc také s krajanem Nickem Faldo vyhrál Světový pohár, soutěž dvojic z různých zemí světa. Bylo to historicky první vítězství ve Světovém poháru pro Anglii.

Během své hráčské kariéry na European Tour přidal David k prvenství z Irska také čtyři druhá místa, dvě třetí a patnáct dalších umístění v první desítce. V průběhu let na evropském okruhu vydělal necelé tři miliony eur a zahrál si dvakrát i na majoru British Open.

Jeho kariéru přerušilo před pěti lety zranění, tehdy otevřel novou kapitolu svého života, tentokrát jako mentor a  golf kouč. Při své práci využívá kombinaci velmi silných a funkčních neuropsychologických technik, psychosomatického přístupu a principů koučinku, které doplňuje dokonalou znalostí biomechaniky a zejména jeho vlastní vyjímečnou zkušenost z hraní golfu na té nejvyšší úrovni. David nevyučuje techniku švihu, s  ním se naučíte hrát golf!

• Narozen: 16. června 1972, Johannesburg, JAR
  • Národnost: britská